חולמים על חופשה חלומית בתאילנד? כך תתכננו את הטיול המושלם

יעד מושלם לטיול משפחתי, זוגי או אפילו טיול עם חברים היא ללא ספק תאילנד. מדינת הענק הזו מושכת מדי שנה אלפי מטיילים מכל רחבי העולם, בכל טווח הגילאים. אם גם אתם רוצים להגשים חלום ולטוס, זה הזמן לקרוא את המדריך הבא אשר יסייע לכם לתכנן את הטיול המושלם בעבורכם.

שילוב יעדים מבוקשים במסגרת הטיול

בתהליך של תכנון חופשה בתאילנד צריך להקפיד על תכנון מדויק אשר כולל בין היתר את היעדים החמים והמבוקשים ביותר, וזאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מערך אשר מאפשר לכם לנצל את השהות בהתאם למסגרת הזמנים. בין היעדים המומלצים ניתן למנות בין היתר את עיר הבירה בנגקוק, כאשר באמצעות הסקירה הבאה אשר מציגה רשימה של מלונות בבנגקוק תוכלו להוביל ליצירה של חופשה בלתי נשכחת אשר משלבת גם יעד תוסס וגם מלונות מעולים. יעדים נוספים ומומלצים כוללים בין היתר את האיים קופנגן, קוסומי ופוקט.

איתור של אטרקציות

בין אתם נוסעים ביחד עם בני המשפחה או ביחד עם חברים, חלק בלתי נפרד מטיול מושלם בתאילנד כולל כמובן את האטרקציות. בבנגקוק כמו גם באיים תמצאו שפע של אטרקציות שיכולות לסייע לכם להעביר את הזמן, אבל גם ליצור טיול משמעותי ובלתי נשכח. במסגרת של תכנון הטיול רצוי לחפש אטרקציות כבר כאן בארץ באמצעות הצטרפות לקבוצות ברשתות החברתיות של ישראלים אשר ביקרו ויכולים להמליץ לכם, כל זאת מתוך מטרה לתכנן את המסלול בהתאם ליעדים מבוקשים, בייחוד אם אתם רוצים ליצור בילוי משפחתי משמעותי הכולל למשל סדנאות אוכל, טיול ג'יפים ועוד.

הזמנה של טיסות מראש

מאחר והביקוש לחופשה בתאילנד הוא גבוה מאוד, רצוי לבצע הזמנה מראש של טיסות וכן לבצע השוואת מחירים בין מנועי החיפוש, כל זאת מתוך מטרה לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר וכן מתוך הבנה כי כל עיכוב בהזמנה של טיסות ישירות כמו גם טיסות פנים עשוי לייקר את הטיול שלכם באופן משמעותי. השוואת מחירים לפחות כשלושה חודשים לפני הטיול תאפשר לכם לקבל הצעות אטרקטיביות, ובהתאם לכך להיצמד למסגרת התקציב שנקבע מראש.

 

 

חופשה בהתאם לעונה מומלצת

תאילנד היא מדינה טרופית ועל כן התעדכנות לגבי מזג האוויר היא חיונית לטובת תכנון של טיול מושלם. שימו לב כי העונה המומלצת ביותר לטיולים היא בין החודשים אפריל ליוני, אולם במידה ואתם רוצים לחסוך בעלויות של הטיול, אפשר לשקול להגיע למדינה דווקא בעונה הרטובה ביו יולי לאוקטובר. בתקופה הזו המחירים של המלונות כמו גם הטיסות צונחים בשיעור של עשרות אחוזים, ועל כן אם יש מקום לספונטנית, שקלו להגיע בתקופה הזו ולא בתקופת השיא.

תיאום תור במרפאת מטיילים

לאחר שסגרתם את כרטיסי הטיסה שלכם, השלב הבא הוא לתאם תור במרפאת מטיילים לטובת השלמת חיסונים הכוללים בין היתר את טיפוס הבטן, צהבת A וכן קדחת המוח היפנית. שימו לב כי את חלק מהחיסונים נדרש לקבל בשתי מנות, ועל כן מומלץ לתאם את התור לפחות כחודש וחצי לפני מועד הנסיעה. מעבר לכך, בתהליך האריזה של המזוודות שלכם שימו דגש על אריזה נכונה הכוללת בין היתר ערכה לעזרה ראשונה כמו גם תכשיר נגד יתושים, לצד תרופות מרשם שאותן אתם נוטלים באופן קבוע.

לסיכום

תכנון של טיול בתאילנד עשוי להיות מאתגר למדי, וזאת בשל שפע האפשרויות, המקומות כמו גם האטרקציות שהמדינה האקזוטית הזו מציעה. באמצעות אתרים מתמחים כמו המרכז למטייל תאילנד תוכלו לקבל שפע של מידע אותו ניתן לנצל לטובת תכנון מסלול נכון, כאשר רצוי גם להצטרף  לקבוצות ברשתות החברתיות אשר מציגות שפע של מידע וטיפים, כל זאת לטובת תכנון של טיול מדויק התואם בדיוק את הצרכים שלכם, כמו גם את מסגרת התקציב.