5 רעיונות לבילוי משפחתי

רבות המשפחות אשר מבקשות לצאת לבילוי משפחתי. ובכן, האפשרויות הן בהחלט מגוונות, ויש לא מעט פעילויות נהדרות למשפחות. אך במקום לנסוע שוב אל הקניון, לפארק השעשועים או לפארק המים, טוב לדעת שיש עוד שלל פעילויות נהדרות שמתאימות לכל המשפחה. ריכזנו בעבורכם 5 מהן:

טיול משפחתי

אחת הדרכים האידיאליות ביותר לבלות ביחד היא באמצעות יציאה אל טיול משפחתי, בין אם מדובר בטיול לטווח קצר ובין אם זה טיול ארוך. יש לא מעט משפחות השוכרות רכב לטווח ארוך, ולו כדי לטייל עמו ברחבי הארץ ולהגיע למיטב שמורות הטבע והגנים. פה נעצור לציין שחשוב לתכנן את הטיול מבעוד מועד, על מנת לוודא שכל המקומות שאליהם תרצו להגיע פתוחים. נוסף לכך, יש לא מעט יעדים שכרוכים בתשלום – קחו זאת בחשבון.

בילוי בחדר בריחה

אם הילדים בגיל המתאים, זו עשויה להיות פעילות נהדרת, משום שהיא משלבת בתוכה זמן איכות משפחתי ושיעור חשוב בעבודת צוות. כיום, קיימים חדרי בריחה מגוונים בכל חבי הארץ, ביניהם גם חדרים שמותאמים למשפחות ולילדים, כך שתוכלו למצוא חדרים ברמות קושי שונות. כל חדר מלווה בקונספט מסוים, שעל פיו נבנו החידות והמשימות. המטרה היא לצאת מן החדר תוך 60 דקות, באמצעות עבודת צוות של כל המשתתפים.

סדנת בישול לכל המשפחה

סדנת בישול מתאימה לא רק לחובבי הקולינריה, אלא לכל מי שאוהב לאכול (שזה בעצם.. כולם!), כך שבהחלט ניתן לקבוע סדנת בישול משפחתית בקונספט האידיאלי ביותר, בין אם זו סדנה בקונספט איטלקי ובין אם סדנה להכנת אוכל תאילנדי. למעשה ישנה אפשרות להגיע אל ביתו של השף, ישנה אופציה לעבור את הסדנה בביתכם וישנה אפשרות להגיע למטבח ייעודי שבו נוהגים להעביר סדנאות בישול. בררו על סדנאות באזור מגוריכם, ועל הדרך שבה הסדנה מועברת – כך תוכלו לבחור את הפעילות המתאימה ביותר.

טיפ: עדיף ורצוי לבחור בסדנה שמתקיימת בבית השף או במטבח ייעודי, לא רק כי זה ימנע בלגן אצלכם בבית, אלא כי הילדים ייהנו יותר במקום שהוא חדש ושובר שגרה.

5 רעיונות- לבילוי משפחתי

פיקניק בחוף הים

לא חייבים להתגורר סמוך לים על מנת להגיע לחופים בבוקר וליהנות מפיקניק משפחתי וייחודי. גם אם אתם גרים בירושלים, באר שבע או קריית שמונה – תוכלו לנסוע אל החוף הסמוך ביותר לעירכם, ולארגן פיקניק חווייתי לילדים. יש להיערך מראש עם מזון ושתייה, וכמובן כדאי לדאוג למחצלת, מגבות וכו'.

אגב, ניתן לצאת גם אל פיקניק בשמורות הטבע, כך תוכלו לשלב בבילוי גם מסלול הליכה מאתגר ומהנה.

יום ספורט בחצר הבית

יש ברשותכם חצר או גינה? ובכן, אם תבקשו לבלות עם הילדים בגבולות הבית, תוכלו לארגן יום ספורט משפחתי ונושא פרסים, בו ישתתפו לא רק הילדים, אלא גם המבוגרים. תוכלו להקים תחנות ספורט שונות, כמו קליעה לסל, באולינג, קפיצה בחבל וכו', ובכך לאתגר את בני המשפחה, ועל הדרך לבצע פעילות גופנית ששומרת על הבריאות.

בילוי נעים!