כל התשובות לשאלות על קוסמטיקה ושמן המפ

קוסמטיקאיות רבות החלו להשתמש בשנה האחרונה בשמן המפ, כחלק משגרת הטיפוח ושיקום העור. מדוע הפך השמן למומלץ והאם הוא באמת אפקטיבי? במאמר זה ננסה לענות על כל השאלות הבוערות בתחום.

שמן המפ – מהו?

שמן המפ הוא שמן צמחי אשר מופק מזרעי צמח הקנאביס, והוא נטול השפעות פסיכו אקטיביות. אולם, השמן נמצא כבעל ערכים בריאותיים גבוהים מאוד, וזאת בשל ריכוז של פרוטאינים וחומצות אשר מסייעות לחידוש עור הפנים. קרם פנים על בסיס שמן המפ נחשב לאחד המוצרים הנמכרים ביותר, ולא בכדי. למעשה, הוא מכיל אומגה 6, 3 ו 9 וכן ויטמינים רבים אשר מאפשרים לשקם את העור ובכך לגרום לו להיראות בריא וזוהר, גם בגילאים מבוגרים. ענף הקוסמטיקה אשר חווה בשנים האחרונות שינויים משמעותיים מאמץ באהבה את השמן, כחלק מהסגולות של השמן וכן העובדה כי מדובר בשמן היחיד אשר מאגד חומצות ביחס אופטימאלי של 1:3.

כיצד ניתן להשתמש בשמן לצרכים קוסמטיים?

מאחר ובשמן אין ריכוז של TCH, הוא איננו ממסטל. מדובר במוצר אשר משפיע על פני העור בלבד, ולכן פותחו מוצרים כמו קרמים, מסכות וסרום עם ריכוז גבוה של שמן המפ. מחקרים אשר נעשו בתחום הציגו ממצאים יוצאי דופן בכל הקשור להשפעות של השמן על העור: הפחתה דרמתית ביובש, טיפול בצלקות כתוצאה מאקנה וכן האטת קצב הזדקנות העור. מדובר בטיפולים לא פולשניים, ולכן אתם כמטופלים לא תחוו שום סוג של כאב. אולם, במידה ואתם שוקלים לעבור טיפול קוסמטי, חשוב ליצור קשר עם קוסמטיקאית אשר עברה הכשרה מקיפה בתחום, לצורך טיפול נכון ומדויק.

כל התשובות לשאלות על- קוסמטיקה ושמן המפ

מהן ההשפעות של השמן על העור?

לאור ההרכב המיוחד של השמן, מדובר במוצר מצוין בעבור דלקות ושינויים הורמונים. הוא משפיע טובה על המערכת החיסונית, ומאזן את המערכת ההורמונאלית. השמן מורכב מחומצות שומן אשר חשובות מאוד למראה של העור, והוא למעשה זה שיכול לעשות את ההבדל בין מראה עור עייף לבין מראה עור בריא ומבריק. חומצות השומן הללו חשובות, ולכן הוא משפיע לטובה על הגוף. משום כך, הוא מוגדר כמזון על: השמן משפיע מאוד על מראה העור, ועל תהליך בניית התאים. מאחר והוא מכיל כמויות גדולות של ויטמין A ו E, הוא נספג באופן מצוין בעור ושומר על הגמישות. מאחר והוא מטפל מצוין בעור, ניתן לטפל באמצעות השמן במחלות עור כמו אקנה, פסוריאזיס ונגעים של העור.

כיצד ניתן לטפל בעור בבית באמצעות שמן המפ?

לאחר טיפול קוסמטי, מומלץ לבקש מהקוסמטיקאית מוצרים בהם ניתן להשתמש בשגרת הטיפוח. לכל מוצר יש את הפעולות הייחודיות שלו, ועל כן רק בהתאמה אישית ולאחר קבלת הדרכה מקיפה תוכלו להמשיך ולהשתמש בבית, לצורך קבלת תוצאות נפלאות.