עובדים קשה? עוזרת אישית וירטואלית תוכל לחסוך לכם זמן

העסק שבניתם בשתי ידיים והרבה מאמץ ואותו אתם מנהלים על בסיס שוטף, גובה מכם הרבה זמן ואנרגיה, אולי אפילו מעבר למה שהייתם רוצים? ובכן, המציאות הזאת היא מנת חלקם של לא מעט בעלי עסקים בישראל, והרצון למצוא פתרונות חכמים לייעול הולכים וגוברים עם הזמן. למרבה המזל, כיום ישנם לא מעט פתרונות כאלו שיכולים לחסוך לעסקים הרבה זמן יקר, ואחד מהם הוא הסיוע של עוזרת וירטואלית צמודה. מה זה בכלל אומר? ובכן, רבים וטובים שואלים את השאלה הזאת ואכן מדובר במשהו שעשוי להישמע טוב ממה שהוא באמת, אבל אחרי בדיקות מקיפות הבנו שזה הכי אמיתי שיש ושמדובר בדרך פשוט נפלאה לחסוך זמן ולייעל את התנהלות העסק. הנה כל מה שחשוב לדעת בנושא.

מה היא עוזרת וירטואלית ומה היא יכולה לעשות עבורנו?

קודם כל חשוב להבין כי עוזרת אישית וירטואלית היא לא עוזרת ממוחשבת בעלת בינה מלאכותית או רובוט מתקדם עם תכונות ניהול, אלא עוזרת (או עוזר) אמיתית שפשוט לא נמצאים במשרד ולא עובדים בו כשכירים. מדובר באשת מקצוע מנוסה בתחום המזכירות וניהול עסקים שפשוט נותנת שירות חיצוני מרחוק ומאפשרת את הדברים הבאים בין היתר:

  • ניהול תשלומים מול לקוחות וספקים: ביצוע שוטף של כל מערך התשלומים, כולל הנפקת חשבוניות עסקה, גביית התשלום ומעקב מלא הנפקת קבלות, חשבוניות ודיווח.
  • מענה לטלפונים והודעות: חוסכת לכם את הצורך לענות לטלפונים מרובים ולוקחת הודעות בכל שעות היום. מתאים במיוחד לעסקים שמקבלים הרבה טלפונים במהלך שגרת העבודה.
  • תיאום פגישות וניהול לו"ז: מסדרת את לוח הזמנים והמשימות ביומן, קובעת פגישות עם לקוחות, לידים וספקים ועשה סדר כאשר יש ביטולים או התנגשות בלו"ז.
  • דואגת שאף ליד לא יתפספס: מקפידה לתזכר אתכם במידה ויש לידים כלשהם שעדיין לא חזרתם אליהם ושכדאי לחזור אליהם בהקדם.
  • מסייעת בכל משימה נוספת: סיוע מקיף בכל משימה אחרת שהיא חלק מהניהול השוטף של העסק שלכם.

עובדים קשה? עוזרת אישית וירטואלית תוכל לחסוך לכם זמן

למה עוזרת אישית וירטואלית ולא עוזרת רגילה?

זוהי ככל הנראה אחת השאלות הנפוצות ביותר בנושא הזה ולמען האמת התשובה היא פשוטה למדי. כשאתם מעסיקים עוזרת אישית שכירה, אתם בעצם צריכים עובדת חדשה, לה תשלמו משכורת, כלכלה, נסיעות, תשלומים לביטוח לאומי, מס בריאות ועוד הוצאות נלוות רבות. האפשרות השנייה היא לתת את המשימות הללו לעובד קיים, אבל אז מן הסתם זה מתקזז והתפוקה יורדת במקומות אחרים בעסק.

לעומת זאת, הבחירה בשירותים של עוזרת אישית וירטואלית חוסכת את כל הדברים הללו מהשלב הראשון. הרעיון הוא שמדובר על שירות חיצוני וסכום שאתם למעשה מזכים עליו כהוצאה מוכרת. במקום לשלם משכורת מלאה, אתם יכולים לשלם אך ורק על שעות העבודה שאתם צריכים ועל המשימות שתרצו שיבוצעו. מדובר למעשה בחיסכון פוטנציאלי של אלפי שקלים מדי שנה.

גם חיסכון וגם ייעול = עסק רווחי יותר

כשאתם מחברים בין כל הדברים ורואים כמה אפשר לחסוך עם עוזרת וירטואלית במקום עובד שכיר נוסף, וכשאתם מבינים שמה שהיא מאפשרת לכם יכול להביא לייעול משמעותי בניהול העסק וקידומו, אפשר לראות בקלות עד כמה האופציה הזאת יכולה להגדיל את הרווחים של בפועל בסופו של יום.

זכרו לבסוף שמדובר בשירות שאפשר לנסות ללא התחייבות ואם זה לא מתאים אפשר לנסות דברים אחרים, כך שאנו בהחלט ממליצים לפנות לחברות המובילות בהתאם ולנסות כבר מחר בבוקר את אחד השירותים הייחודיים ביותר לעסקים כיום שיכולים לעזור לכם להגיע רחוק יותר.