מתאמנות בסטייל: כך תרכיבו לעצמכן סטים יפהפיים ליוגה או לפילאטיס

עולם הספורט ובפרט יוגה או פילאטיס הפך לחלק בלתי נפרד מהחיים של נשים רבות אשר הבינו כי אורח חיים בריא מתחיל קודם כל בהתעמלות המתבצעת באופן קבוע. מעבר לאספקט של פעילות ספורטיבית סדירה, לא ניתן להתעלם גם מהמקום שתופסים הסטים הספורטיביים במלתחה – לא רק בזמן האימון אלא גם לאחריו. בעידן שבו האינטנסיביות של חיי משפחה, קריירה וספורט משתלבים האחד בשני, אין ספק כי בגדי הספורט תפסו מקום של כבוד במלתחה. במקום להסתבך עם החלפת בגדים, ניתן בהחלט להרכיב סטים יפהפיים שגם ישמשו אתכן בזמן האימון וגם בחיי היום יום. כיצד תרכיבו לעצמכן סטים יפהפיים ליוגה או פילאטיס? להלן מספר עצות בהן ניתן להשתמש וליישם, לטובת יצירה של סט מחמיא:

טופים לספורט בשילוב טייץ

השילוב בין טופ ספורטיבי לבין טייץ הוא שילוב מנצח בעבור מתאמנות ביוגה או פילאטיס מאחר ומדובר בסט נושם המאפשר לבצע את התרגילים בצורה נוחה. באתר  anywear ניתן למצוא כמה מהדגמים היפים ביותר, הן בשל שימת דגש על טופ ספורטיבי שגם מחזיק את החזה בצורה נכונה אבל גם יוצר גזרה יפהפייה המשתלבת בצורה מושלמת עם הטייץ הנבחר. מאחר ומדובר בטופ, ניתן בהחלט לשלב אותו גם בחיי היום יום עם מכנס ג'ינס או אפילו מכנס אלגנט ועל כן שימת הדגש בבחירה צריך להתבצע על צבע וגזרה שגם הולמת את מידות החזה שלך אבל גם מאפשרת לך לשלב את הטופ הספורטיבי בסט יפהפייה לתרגול וגם לבילוי.

משחק של צבעים

דווקא בגלל שמדובר בסטים ספורטיביים רצוי לצאת מהקופסא של בחירת צבעים מונוכרומטיים כמו שחור או אפור ודווקא לבחור בצבע עז כמו כחול, אדום או ירוק. הצבעים הללו הולכים נהדר עם טייץ בצבע שחור או אפור ואפשר אפילו להשתמש בצבעים הללו לטובת הרכבת סט יפהפייה שישתלב בצורה מושלמת עם המלתחה שלכן.

קבלת השראה

על מנת לבצע רכישה של סט ספורטיבי רצוי לשוטט ברשתות החברתיות אצל עמודים של מדריכות יוגה ופילאטיס, לטובת קבלת השראה ללוקים אותם אפשר לרכוש כאשר הם מגיעים כסט אחד או כפריט אותו אפשר לשלב עם טייץ אחר, כל זאת מתוך מטרה להרכיב לוק ספורטיבי שגם משתלב בצורה מושלמת עם המלתחה הקיימת אבל גם מאפשר לפרוץ גבולות מבחינת הגזרות, כל זאת לפי לוח השראה אותו ניתן להרכיב דרך הרשתות החברתיות כמו אינסטגרם המהווה כר פורה ליצירה של לוקים בלתי נשכח לתרגול יוגה ופילאטיס. אל תשכחי שתוכלי להעניק סט במתנה לחברה או לקרובה שמתאמנת גם. זוהי בהחלט יכולה להיות מתנה מושלמת.

מתאמנות בסטייל: כך תרכיבו לעצמכן סטים יפהפיים ליוגה או לפילאטיס

נוחות לפני סטייל

כאשר לוקחים בחשבון כי בגדי הספורט צריכים לשרת לטובת תרגול, צריך קודם כל לחשוב על האספקט של הנוחות וזאת לפני הסטייל. בחרו בפריטים שיושבים בצורה מושלמת על הגוף ואל תחששו לבדוק את התפרים של הטייץ והטופ, מתוך מטרה להבטיח כי התרגול יתבצע על הצד הטוב ביותר ותוך שימת דגש על בדים איכותיים שנושמים ויכולים לספק לכן את היכולת לבצע את התרגילים בצורה נוחה אבל גם שיקית.

לסיכום, רכישה של סטים לספורט וספציפית ליוגה או פילאטיס מהווים הזדמנות מצוינת לחדש את המלתחה. אל תחששו לצאת מהקופסא עם בחירה של צבעים לא שגרתיים וכן לבצע את הרכישה דרך חנות אשר מתמחה בתחום ויכולה לספק לכם מוצרים משלימים אותם ניתן ללבוש ביחד או לחוד, כל זאת מתוך מטרה לבנות מלתחה ספורטיבית שיקית, מחמיאה ובעלת אפקט עצום על היכולת להשלים את התרגול על הצד הטוב והמקצועי ביותר.