מתנה למתאמן המתחיל

לאחרונה, יותר ויותר ישראלים התחילו להתאמן ולעשות כושר. אנחנו יכולים לראות את זה במכוני כושר, בפארקים ובגינות הציבוריות, אנחנו יכולים לראות זאת במסלולי ריצה וכן במקומות אחרים בהם נהוג לבצע פעילות כזו או אחרת. אנחנו גם יכולים להבחין, למשל, דרך כמות החנויות והאתרים שמציעים לנו היום מוצרי כושר ייחודיים, אותם ניתן לרכוש ולהפיק מהם תועלת לצורך פעילות גופנית.

אם אנחנו מכירים חבר או בן משפחה שהתחיל להתאמן ואנחנו רוצים לפנק אותו במתנה מיוחדת, אז לשמחתנו הרבה, אפשר למצוא לא מעט מתנות אידיאליות עבורו. כמובן שעלינו לקחת בחשבון את סוג המתנה, אופי השימוש, וכן את המחיר שנדרש מאיתנו לשלם.

לפני שנציג בפניכם את האפשרויות השונות, צריך לומר, מרבית המתנות שנציג הן כאלה שיכולות להחזיק מעמד לטווח ארוך. זה חשוב מאחר ואם נרכוש מתנה קצרת מועד, אין בכך טעם, ולו בשל העובדה שהיא אינה תשמש אותו לאורך זמן. אז אילו מתנות מתאימות למתאמן מתחיל? אספנו בעבורכם כמה הצעות ורעיונות:

שעון חכם

מדובר באחת המתנות הייחודיות ביותר, וכמובן מאוד משמעותית. זהו שעון שיכול לספור צעדים, לספור קילומטרים, קלוריות, אפשר להכניס לתוכו תוכניות, לקבל התראות, הוא יכול להתאים לריצה, שחייה ורכיבה על אופניים ועוד. מדובר בכלי עבודה עיקרי של מתאמנים רבים. שעונים חכמים לכושר מהווים מתנה אידיאלית בעבור מתאמנים, ולו כי מתאמנים רבים מעוניינים בשעון חכם אישי למיקסום האימון.

שעון חכם

בקבוק מים רב פעמי ומעוצב

כל מתאמן צריך לשתות הרבה, לפני, בזמן ואחרי האימון. במקום להשתמש בבקבוקי פלסטיק רגילים (שאגב מזהמים את הסביבה ואינם מתכלים), אפשר לרכוש עבורו בקבוק מיוחד, כזה שגם מאפשר לשמור על הקור (לרוב מדובר בבקבוק עשוי נירוסטה). עבור אנשים שרצים או רוכבים על האופניים, אפשר להציע תיק ריצה שמכיל קשית מיוחדת, כך שיוכלו לשתות תוך כי הפעילות בצורה נוחה.

נעלי ספורט

כל מתאמן צריך לעבוד עם נעליים מתאימות, בין אם אלה נעלי ריצה או נעליים אחרות. אם אנחנו יודעים את המידה הרצויה (והדגם המועדף כמובן), מוטב לקנות אותן בעבורו. אם אינכם בטוחים במידת הנעליים – תוכלו לרכוש גיפט קארד, כך מקבל המתנה יוכל לבחור את הדגם בעצמו.

רצועת דופק

יש ענפי ספורט בהם זה לא מספיק למדוד רק את הזמנים, אלא צריך גם למדוד את הדופק. אם השעון לא מספק אופציה זו, ניתן בהחלט להשתמש ברצועת דופק שמניחים על החזה ומסונכרן עם השעון.

בגדי ספורט מדליקים

מלבד נעליים, הרי שהמתאמן צריך גם להתלבש בהתאם לפעילות שהוא מתכוון לבצע. זה אומר חולצות מנדפות זיעה, מכנסיים עם כיס אחורי, במקרים מסוימים גם כפפות וכובע מתאים. זה יכול בהחלט לאפשר לו להתאמן כמו שצריך וגם להיראות טוב. תוכלו לרכוש בעבורו ערכה ספורטיבית הכוללת כמה פרטי ספורט ייחודיים, ותוכלו לחלופין להעניק גיפט קארד לחנות ספורט מובילה.

 

בחרו את המתנה האידיאלית ביותר, תוך ביצוע השוואת מחירים ורכישה מושכלת.