הדרך לעיצוב אופנה מתחיל בבסיס: כל הציוד שצריך כדי להתחיל

חושבים להגשים את החלום וסוף כל סוף ללמוד עיצוב אופנה באופן מקצועי? ובכן, שווה לדעת כי מדובר בתחום ידע מעניין ומעשיר במיוחד, וזה לא באמת משנה אם אתם מעוניינים לעשות את זה באופן מקצועי או רק כתחביב. הידע שתקבלו עם לימודי עיצוב אופנה יאפשר לכם לקחת את זה לכל מקום שמתאים לכם והאמת היא שאתם גם לא צריכים להחליט כבר בהתחלה מה אתם רוצים לעשות עם זה ועדיף בהחלט לזרום ולראות לאן זה לוקח אתכם. מה שכן חשוב עם זאת, זה להיערך לקראת הלימודים הללו, שחלק גדול ובלתי מבוטל מהם הם לימודים מעשיים עם תרגול הלכה למעשה של רישום ושרטוט גזרות, עיבוד בדים באופן ידני ועם מכונת תפירה והתאמה של פריטי הלבוש שתצרו. על כן, על מנת להתחיל בצורה טובה על רגל ימין, יש לא מעט ציוד בסיסי שכל תלמיד חייב שיהיה ברשותו. אם אתם לא בטוחים מה בדיוק צריך, הנה רשימה עם כל הדברים החשובים שתעשה לכם סדר.

בדים

ככל הנראה מדובר במצרך הבסיסי ביותר ללימודי עיצוב אופנה וככל שתעמיקו יותר תיווכחו עד כמה מדובר על הוצאה שוטפת שעשויה להיות גם די גבוהה. כמו כן הרבה פעמים קשה למצוא בדים איכותיים בחנויות השונות ולכן אנו רוצים להציע את האפשרות הנוחה של רכישת בדים באינטרנט. חנות הבדים קדנה מציעה הרבה סוגים של בדים לבחירה ותוכלו למצוא מחירים מעולים על כל סוגי הבדים שאתם מחפשים פחות או יותר. כמו כן ניתן להזמין את הציוד לכל מקום בארץ כך שאתם לא צריכים לחשוש שתישארו תקועים באמצע הלימודים ללא אפשרות לתרגל.

מכונת תפירה

כאן מדובר למעשה באחד האביזרים החשובים ביותר לכל מי שרוצה לעסוק בעיצוב אופנה בין אם באופן חובבני ובוודאי אם באופן מקצועי. קיים מגוון רחב למדי בשוק ואתם יכולים למצוא מכונות החל מכמה מאות שקלים בודדים ועד למכונות החדשניות והמשוכללות ביותר שמחירן עומד על כ-8,000 שקלים וכל מה שבאמצע כמובן. איך בוחרים? ובכן, רצוי בהחלט לקרוא מדריכים מפורטים על מכונות תפירה על מנת להבין את הפיצ'רים השונים של כל אחת, אבל בגדול אנו ממליצים בהחלט להתחיל דווקא עם מכונות התפירה הפשוטות והזולות יותר. אם אתם רואים שאתם מתחברים לתחום ורוצים להמשיך לעסוק בו תוכלו בהחלט להשתדרג בהמשך ולרכוש מכונה טובה יותר.

הדרך לעיצוב אופנה מתחיל בבסיס: כל הציוד שצריך כדי להתחיל

ציוד נלווה

שימו לב כי יש לא מעט ציוד נלווה שניתן לרכוש והרבה פעמים תלמידים בתחילת דרכם נוטים להתפזר ולרכוש סוגים מסוימים של ציוד שהם לא בהכרח נחוצים. עם זאת יש כמה דברים שלא כדאי לוותר עליהם והם משטח עבודה שיאפשר תרגול נוח, מספריים איכותיים, עדיף מכמה סוגים שונים, דבק לבדים, טוש סימון מיוחד לבד וסרגל חזק וארוך למדי שיאפשר ליצור את הגזרות השונות בקלות.

בובת דיגום

בובת דיגום זה משהו שחשוב שיהיה למעצבי אופנה (כמו מעצבי האופנה הגדולים ביותר), אבל זה לא משהו שחייב לקנות על ההתחלה. כמו כן אם אתם מעוניינים לחסוך בהוצאות, אפשר תמיד לפנות לחנויות בגדים ולשאול אם יש בובה ישנה למכירה או אפילו למסירה. עם הזמן כאשר תראו שאתם אכן מתחברים לתחום הזה, חשוב שתהיה בובת דיגום זמינה שתאפשר לכם למדוד ולהתאים את כל הבגדים שאתם מכינים.

לסיכום – זה הזמן שלכם לצאת לדרך ולהתחיל בלימודי עיצוב האופנה. אל תשכחו לדאוג לציוד הנחוץ שיאפשר לכם תרגול יעיל ולמידה מהירה. בהצלחה!