ציוד רפואת בית: מה אתם חייבים במגירה?

ציוד רפואת בית

בכל בית חייבת להיות מגירה המכילה ציוד רפואי לכל צרה שלא תבוא. מהו הציוד שהוא בגדר חובה והיכן ניתן להזמין באופן קל, פשוט וחסכוני? להלן הפרטים.

ציוד רפואת בית: מהם הפריטים החשובים ביותר שאותם מומלץ לרכוש?

אירועים המתרחשים בבית על רקע רפואי הם חלק בלתי נפרד מהחיים. למעשה, היכולת שלנו להעניק עזרה ראשונה טמון קודם כל בציוד שנמצא ברשותנו בבית, ועל כן חשוב שכל אחד יקצה מגירה אשר תהיה מאובזרת בציוד רפואת בית – גם לעת שגרה ובוודאי לעת חירום. אם אתם מתלבטים לגבי הציוד הנדרש, הגעתם בדיוק למקום הנכון. במדריך זה נציג את כל המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר, אותם תוכלו לרכוש גם אונליין, כמו באתר דין סטור שגילינו לאחרונה.

מד חום דיגיטלי

מד חום דיגיטלי בעבור מבוגרים כמו גם ילדים הוא חלק בלתי נפרד מציוד רפואת בית לו אתם זקוקים. למעשה, ניתן לבצע רכישה של מד חום המאפשר למדוד את חום הגוף בטווח זמן קצר של 30 שניות בלבד, ובכך להבין האם אכן ישנו חום גבוה והאם נדרש לקחת תרופה או לגשת לקבלת טיפול רפואי. הבשורות הטובות הן שהיום ניתן לרכוש אונליין מד חום דיגיטלי לילדים בעיצוב מדליק שגם מעודד את הילדים להיבדק, כל זאת בעלות כספית נוחה ועם עמידות גבוהה.

מד לחץ דם

מד לחץ דם הוא פריט חשוב מאוד בעיקר בבית שבו מתגוררים קשישים אבל גם מבוגרים שסובלים מלחץ דם גבוה (וממנו ניתן להימנע בכמה דרכים). מדובר במכשיר דיגיטלי פשוט להפעלה המציג גם תנועות של דופק לא סדיר אבל גם נעים למגע עם העור, ולכן הבדיקה באמצעותו היא קלה ופשוטה. מדובר במכשיר טכנולוגי שפועל באופן אוטומטי וללא צורך בניפוח חוזר, ועל כן הוא עמיד לאורך זמן כמו גם מאפשר לבצע את בדיקת לחץ הדם באופן מהיר ואפקטיבי.

מד דופק

אם בעבר הלא רחוק נדרש היה להגיע לקופת החולים או לבית החולים לצורך מדידת דופק, כיום ניתן לבצע רכישה של מד דופק דיגיטלי המודד את ריווי החמצן בדם בשיעור של עד 99% – רמת דיוק גבוהה במיוחד. עלותו היא 250 ₪ בלבד וניתן להזמין אותו כאמור במשלוח מהיר עד הבית, לצורך אבזור מגירת הציוד הרפואי שלכם.

מכשיר אינהלציה

מדובר במכשיר שכל הורה נדרש להשתמש בו לטובת מתן תרופות לילדים. מדובר במכשיר מעולה שאותו אין צורך לחבר לחשמל אלא ניתן להשתמש בו כאשר הוא פועל על סוללות, לאורך זמן ועם אפשרות להטות את הזווית כך שתתבצע שאיפה מהירה ואפקטיבית של התרופה באמצעות המכשיר. בנוסף לכך, מדובר במכשיר שקט ולכן ניתן להשתמש בו מבלי לחשוש מהפרעות לבני המשפחה.

רכישה של ציוד רפואי – אונליין

דרך רשת החנויות דין סטור תוכלו לבצע רכישה של ציוד רפואה לבית בעלות כספית נוחה, ועם שימת דגש על אחריות מלאה. מדובר בחנות אונליין מובילה בתחומה המציעה מגוון עצום של אפשרויות רכישה במחירים אטרקטיביים של מיטב המותגים מהארץ כמו גם מהעולם. דרך האתר תוכלו לבצע הזמנה ולקבל את המשלוח עד לבית, ובכך לבצע הליך רכישה של מוצרים למגירה שגם יהיו עמידים אבל גם יעניקו לכם שקט נפשי וידיעה ברורה כי הציוד המצוי בבית שלכם ייתן את המענה לכל צורך. שימו לב כי באתר ישנם מבצעים קבועים כמו גם אפשרות להצטרף למועדון הלקוחות ובכך לקבל עדכונים אודות מוצרים חדשים, ועל כן מדובר בהזדמנות לבצע רכישה חכמה וחסכונית של מוצרי רפואה שכל אחד מאיתנו צריך לבית – לכל צרה שלא תבוא.