שליחויות ללקוחות פרטיים או עסקיים: חברת Mydelivery תסגור לכם את הפינה

אחד הנושאים החמים ביותר כיום בעולם העסקים הוא שליחויות על סוגיה השונים. יש לכך כמה סיבות מתחומים שונים: חברתיים, טכנולוגים ואפילו בריאותיים. הצורך בשירותים הניתנים מרחוק הולך וגובר. עסקים רבים בתחום הקמעונאי עוברים מהפך של יותר שירות בהזמנה דרך חנות מקוונת. זה קורה ברשתות סופרמרקט, רשתות ציוד משרדי, מזון לחיות ועוד. בתחום העסקי, יותר ויותר שירותים עוברים להזמנה מידית של רכיבים, חלקי חילוף או ציוד מסוגים שונים. לדוגמא: מוסכים נוהגים להזמין חלקי חילוף לכל עבודה ולא להחזיק מלאי. תחום המזון והקולינריה עובר גם הוא מהפיכה אשר מונעת בחלקה כתוצאה מהקורונה: חלק ניכר היום של ההזמנות נעשה באינטרנט. נושא השליחויות חייב אם כן להיות בראש סדר העדיפויות של כל בעל עסק, בין אם הוא עובד מול לקוחות פרטיים ובין שהוא מוכר לעסקים אחרים. בישראל, יש חברה אחת שמבינה היטב את המציאות הזאת והיא מציעה יתרונות מהותיים ששווה להכיר.

חברת שליחויות במודל פעולה חדשני

שליחויות בעסק יכולות להיות אחד הנושאים המהותיים בו. קחו עסקי מזון לדוגמה – יש רבים מהם המתבססים על הזמנות מרוחקות. שליחות טובה או גרועה זה ההבדל מבחינתם בין הצלחה וכישלון. לקוח רעב אשר ממתין למנה והיא מגיעה באיחור כאשר היא קרה לא יזמין יותר מאותה מסעדה. הוא לא מתעניין אם שירות השליחויות מופעל על ידי העסק עצמו או שהוא חיצוני. הוא כלקוח נחל אכזבה וזה מה שהוא יזכור מהחוויה. חברת שליחויות היא אם כן לא רק ספק ככל הספקים, היא חשובה כמו שותף עסקי לכל דבר ועניין. אם אתם רוצים לעבוד עם חברת שליחויות שגם רואה כך את הדברים, מיי דלוירי תוכל לתת לכם שירות מהיר, אמין שעושה הכל בכדי שהעסק שלכם ישרת את לקוחותיו על הצד הטוב ביותר. מיי דליורי עובדת עם חברות השליחויות האמינות והמומלצות בישראל. היא מקשרת אותן לעסק שלנו וכך יוצרות את החיבורים המתאימים ביותר. חברות השליחויות מצידן משתדלות יותר בעבודה עם מיי דליורי מכיוון שבשבילן מדובר בקבלה של הרבה מאד חוזים ולקוחות חדשים. כך אתם יכולים לקבל הרבה כוח מיקוח ויכולת לעמוד על תנאים שונים אפילו אם אתם לא עסק גדול.

תחומי הפעילות של מיי דליורי

החברה עוסקת בכל סוגי השליחויות והמשלוחים ויודעת היטב להתאים ספקים שיעמדו בדרישות הספציפיות:

פריסה ארצית

בשביל עסקים רבים, פריסה ארצית היא חלק בלתי נפרד מהעסק עצמו. מיי דליורי יכולה לתת שירות מעולה לא רק באזורים ה'רגילים' במרכז הארץ, אלא בכל מקום אחר. כך אתם כבעלי עסק יכולים לקבל כל לקוח מכל מקום שהוא.

שליחויות ללקוחות פרטיים או עסקיים: חברת Mydelivery תסגור לכם את הפינה

תמחור תחרותי

אחד הדברים המפתיעים הוא שמיי דליורי לא גובה מחירים גבוהים יותר עבור השירותים השונים. היכולת שלה להעביר נפחי הזמנות גדולים מאפשרת לה לקבל מחיר טוב מהספקים שלה ולהעבירו אליכם.

שירותים מגוונים

במיי דליורי מבינים שלא כל המשלוחים דומים באופיים. תוכלו למצוא בין שירותיה התמקדות בתחומים שונים: שליחויות משפטיות עם אישור מסירה; שליחויות מדלת לדלת; שליחת מתנות לעובדים ועוד תחומים רבים אחרים.

ממשק הזמנה ידידותי

הזמנת המשלוח נעשית באופן פשוט תוך שהיא חוסכת זמן לכם ולעובדים שלכם. למרות ההזמנה המהירה, הממשק מספק פרטים ברורים לגבי מה הוזמן: סוג השירות, היעדים, הפרטים וכמובן המחיר המדויק.

אנחנו תמיד ממליצים לעשות סקר שוק לפני כל התחברות עם ספקים חדשים. אין ספק שסקר כזה יציב את מיי דליורי במקום טוב ברשימה, אם לא אפילו בראשה.