הנפוצים ביותר: הוויטמינים שחייבים להכיר בכל שנות החיים

וויטמינים

אם בעבר ההמלצות התזונתיות שהיינו מקבלים מאנשי מקצוע ובכלל אנשים שאנו חשובים להם בחיים הסתכמו במשפטים כמו "קח פרי ותהיה לי בריא" או "לימון מוסיף המון", הרי שהיום אנו חיים בעידן הרבה יותר מדויק, וחלק מזה הוא גם הצורך של כל אחד מאיתנו לוודא כי אנו חיים בגוף בריא באמת. בדיוק בגלל זה אפשר לראות הרבה מאד אנשים שמדייקים את עצמם יותר מבחינת הכושר הגופני ומוצאים אימונים שיותר מתאימים להם, רבים שמנסים כל מיני שיטות להפסקת עישון ובכלל מחפשים את הדרכים הטובות ביותר להיפטר מהרגלים מזיקים, וכמובן כאלו שמנסים להתאים לעצמם תזונה נכונה בכל מיני דרכים (למשל, יש כאלו שעושים בדיקות מיוחדות כדי לגלות מהו ההרכב התזונתי המומלץ עבורם באופן אישי). ולצד כל אלו, מי שבאמת רוצה לוודא שהוא נותן לגוף שלו את כל מה שהוא צריך, צורך ויטמינים שמסייעים לעשות זאת, ואנו רוצים להכיר לכם כעת ויטמינים מצוינים שיכולים לסייע לרבים.

אומגה 3 אושן

לא נתחיל לפני שנספר לכם על כך שהמגוון שזמין לרכישה באתר טבע בריא כולל ויטמינים ותוספי תזונה מכל מיני סוגים ואת התוספים של אומגה 3 תוכלו למצוא בקטגוריות שונות. התוסף המצוין הזה ספציפית מופק מדגי ים קטנים ממים עמוקים, מה שאומר בעצם שמדובר על אומגה 3 יעילה יותר וחשוב לקחת זאת בחשבון. כמו כן חשוב לדעת כי מדובר על תוסף נקי מרעלים, כספית ומתכות כבדות שנמצאים בדרך כלל במעמקי הים.

ויטמין D1000 מבית נוטרי D

ויטמין D הוא חשוב ביותר ועל אף שהגוף מייצר אותו דרך אור השמש, לא תמיד מצליחים להשיג את הכמויות האידיאליות. הוא מסייע לבריאות העצמות והשיניים, חשוב עבור נשים בהריון, מחזק את פעילות המערכת החיסונית, ומסייע במניעה של מגוון מחלות שונות כמו סוכרת או דמנציה.

כרום פיקולינט

כרום פיקולינט הוא מינרל שלו יש תפקיד חשוב ביותר. הוא מסייע לאיזון רמות הסוכר באדם ומעודד ייצור של אינסולין בגוף. בדיוק בגלל זה, הרבה פעמים במקרים שונים של סוכרת, רופאים ממליצים על התוסף הזה. שימו לב שחשוב לקחת אותו רק לאחר התייעצות רפואית כמובן.

מגה מולטי ויטמין לגברים

יש רבים שבוחרים לקחת מולטי ויטמינים, שאלו הם למעשה תוספים שמכילים הרבה ויטמינים חיוניים ולא רק אחד. המולטי ויטמין הזה הוא כזה שמתאים במיוחד לגברים ומכיל הרבה מאד דברים טובים כמו ויטמין A, ויטמין B, ויטמין E, מינון מאוזן של ברזל, אבץ ועוד. מדובר בהשלמה מצוינת לרכיבים שחסרים בגופם של גברים וזה יכול לסייע ולהקל במגוון דרכים ועל מגוון בעיות.

מולטי ויטמין פלוס לנשים

ומהגברים נעבור לנשים. המולטי ויטמין הזה מכיל את כל הרכיבים שנשים צריכות בצורה מאוזנת וטובה. רכיבים כמו קלציום, ויטמין D3, ברזל, נחושת ועוד – כל אלו מסייעים ומשפרים את תפקודי הגוף, עוזרים לשמור על הלב ולחזק את המערכת החיסונית, עשויים להקל על תהליכים שונים של מטבוליזם ועיכול ועוד.

קו אנזים קיו 10

ויטמין מצוין וחשוב שמסייע בתהליכים שונים בגוף של האטת הזדקנות ואיזון של רמות הכולסטרול בדם, וכן הוא בעל תכונות נוגדות חמצון חשובות במיוחד.

לסיכום – אין ספק שבעזרת תוספי תזונה המכילים ויטמינים ומינרלים מסוגים שונים, אפשר לשפר את תפקוד הגוף ולחיות חיים בריאים יותר. אנו מדגישים שלפני שאתם בוחרים בכל מוצר שהוא מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע מתחום הרפואה והתזונה.