מצעים vs מצעים יוקרתיים: מה באמת שונה ביניהם?

רגע לפני שאתם קונים מציעים, חשוב להבחין בין השוני של סוגי המצעים, וזאת בשל העובדה כי האיכות של המצעים נקבעת ע"פ מספר פרמטרים. מהם? במדריך הבא נציג לכם את השוני בין מצעים יוקרתיים לבין מצעים פשוטים.

מצעים יוקרתיים: כך תבחרו נכון

בשנים האחרונות ניתן לראות כי תחום טקסטיל הבית התפתח באופן משמעותי, וזאת בשל כניסה של חברות מובילות אשר מספקות מצעים באיכות מצוינת – ובמחיר משתלם. למעשה, קנייה של מצעים היא לא משימה פשוטה וזאת בשל המבחר העצום של המצעים אשר אותם ניתן לרכוש ברמת איכות משתנה, החל ממצעים פשוטים אשר מחזיקים לתקופה קצרה ועד מצעים יוקרתיים אשר ישרתו אתכם למשך שנים רבות, ללא ירידה של צבע או ירידה באיכות. באתר טייק א נאפ תוכלו להתרשם ממגוון עצום של מצעים אשר הם לא רק איכותיים אלא גם מיוצרים מחומרי גלם איכותיים, כחלק מהשוני הבולט בין מצעים איכותיים לבין מצעים רגילים. מצעים יוקרתיים אשר עשויים מבדים נושמים ואיכותיים, הבד הטוב ביותר בעבור מצעים הוא כותנה. כותנה הוא בד עם צפיפות גבוהה, איכותי ונושם, ולכן הוא מחזיק מעמד למשך שנים רבות. הכותנה המצרית נחשבת לכותנה האיכותית ביותר וזאת בשל צפיפות חוטים גבוהה וכן סיבים טבעיים. בד מצוין נוסף לצורך רכישה של מצעים הוא שילוב של כותנה ופוליאסטר אשר נחשב גם הוא לבד איכותי, בשל צפיפות הסיבים וכן היותו עמיד מאוד.

מצעים או מצעים יוקרתיים מה באמת שונה ביניהם

סוג הבד – סממן מובהק לאיכות המצעים

השוני המובהק בין מצעים רגילים לבין מצעים יוקרתיים טמון קודם כל בסוג הבד. ארג בד נחשב לסוג הבד הנפוץ ביותר בתחום המצעים היוקרתיים, וזאת בשל היותו ארוג בצורה של שתי וערב אשר יוצרת הלכה למעשה בד חזק ועמיד, כמו גם בעל כושר ספיגה. אם אתם מעוניינים לבצע רכישה של מצעים יוקרתיים לחורף, העדיפו לרכוש מצעים מסוג פלנל אשר מייצר תחושה נעימה וחמימה.

כיצד תבצעו רכישה של מצעים איכותיים ויוקרתיים?

תהליך רכישה של מצעים חייב להתבסס על מספר שלבים: בשלב הראשון יש לבחון את מידות המיטה מבחינת אורך, גובה והרוחב, כך שהסדינים אותם תרכשו יהיו במידה המדויקת. בנוסף, מומלץ לבחור מצעים עם צפיפות של 200-300 אינץ' אשר נחשבים לצפיפות הטובה ביותר בעבור סדינים יוקרתיים. בנוסף, רכישה דרך חנות מקצועית אשר מתמחה בתחום הטקסטיל היא חיונית לצורך כדאיות הרכישה לא רק מבחינת האיכות אלא גם מבחינת ההתאמה לטעם האישי שלכם. תוכלו לבצע רכישה של סטים מוכנים או סטים נפרדים בעבור השמיכה, כריות ומזרן. זכרו כי השקעה ברכישה של מצעים איכותיים היא השקעה לטווח הרחוק, אולם על מנת לשמור על המצעים למשך זמן רב היעזרו בהוראות היצרן לצורך כביסה ותחזוקה של המצעים.