להיות גברי ומטופח: מדריך לגברים בעולם המודרני

מכונת גילוח

אין ספק שהגבר של היום שונה לגמרי מהטיפוס המסוקס של פעם, כי העולם בהחלט דוהר קדימה, כך בזמן שנשים מקבלות מקום של כבוד לצד הגברים, כך גם הגברים מבקשים שוויון מלא לצד הנשים, אך במקרה זה הם אינם דורשים שכר שווה או תפקיד בחיר, אלא פשוט שוויון בעולם הטיפוח, וזאת כי נמאס להם שבעוד שהאישה מוזמנת להיראות מטופחת ונהנית משלל מוצרי קוסמטיקה, עליהם נגזר לשמור אמונים למראה הזרוק של הגבר מהעידן הקדמון, ואכן יש מי שקשוב לרצון ומגיב בהתאם, כאשר אלו הן בעיקר חברות הטיפוח.

העולם שייך לגברים המטופחים

העולם של היום שייך לצעירים, לגברים, לנשים, למבוגרים, לילדים – לכולם, כך שגם הגברים דורשים להיות שווים, ולו בתחום האופנתי. מכאן שהגברים של 2020 דורשים ליהנות מחולצות שמגיעות בשלל גזרות וגוונים נאיביים, לבחור בין מגוון מוצרי טיפוח לזקן, להתפנק עם שורת טיפולים קוסמטיים וכדומה, כי בעידן של היום בו הכול מתועד באופן דיגיטלי, יש הרבה יותר ביקוש להיראות מטופחים, ופה הגברים מיישרים קו, אם באמצעות השקעה בתסרוקת, ואם באמצעות בחירת אקססוריז משלים. גם אתם מתחברים לגבר המטופח שטמון בכם? ובכן במגזין  shavers מחכים לכם מספר טיפים שווים. מבקשים טעימה?

דרישה דו צדדית

בעוד שגברים "דורשים" מהאישה להיראות במיטבה, כך גם הנשים "דורשות" מהגברים להיות מטופחים, שמורים ועם סטיילינג יום יומי, ועל כן בהחלט מומלץ לעשות מנוי למכון כושר, או למצוא קבוצת ריצה בשכונה. מכאן שנגמרו התירוצים ולצד העובדה שכושר הוא בהחלט בריא (לגוף ולנפש), הוא גם בהחלט מושך ותורם לסך ההופעה.

מכונות גילוח

טיפולים קוסמטיים

חושבים שלעבור טיפול כירורגי קוסמטי אינו נחשב "גברי"? ובכן בעידן של היום להיות גברי זה לעשות מה שנכון עבור הנפש (כמובן מבלי לפגוע באף אחד בדרך), ואף אם נבחן את הנתונים היבשים, נמצא שבמהלך 18 השנים האחרונות מספר הגברים שעוברים טיפולים כירורגיים קוסמטיים זינק ב ב273%. מהי המסקנה? שאין בושה לרצות להיראות טוב יותר וטוב לדעת שכיום הטכנולוגיה מאפשרת לבצע שינויים משמעותיים באופן בטוח ויחסית מהיר. מכאן שגברים רבים בוחרים לעשות קוביות בבטן, להחליק קמטים, להרים עפעפיים וכדומה.

מוצרי טיפוח

טעות לחשוב שרק נשים יכולות לבחור במשך שעות את פריט הטיפוח הרצוי, אלא כיום גם גברים נהנים ממבחר גדול של בשמים, אפטר שייב, קרמים לפנים וכדומה, משמע הגבר של היום נהנה משלל מוצרי טיפוח לשיער ולעור, כך שאפילו מוצרי טיפוח ייעודיים לזקן קיימים, מוצרים כגון שמנים שמסייעים לאותה תוספת שיער להיראות במיטבה – סקסית יותר מאי פעם.

בייסיק

רוצה להיות מטופח אך להישאר בגבולות של "האדם הקדמון"? ובכן אין הכרח לרכוש מוצרי פילינג וקרמים לפנים, אלא פשוט ניתן ליהנות משלל טיפים שמסייעים לבחור את סכין הגילוח המנצחת, את האפטרשייב המרענן ביותר, את מכונת הגילוח האידאלית וכדומה, משמע גם אם נשארים בגבולות הבייסיק, עדיין ניתן להשיג הרבה יותר מבעבר. מה עתה? הגיע הזמן להבין איזה גבר אתה ומה העידן הנוכחי יודע להציע לך.