3 חברות ששולטות בשוק המדפסות בישראל: ומה עדיף?

העידן הדיגיטלי הביא עמו לא מעט בשורות חדשות ומעניינות, ונראה שאחד השינויים הגדולים ביותר הוא החיסכון בנייר, כאשר רבים מאיתנו שולחים טפסים ומסמכים במייל ומקבלים בצורה דומה את כל החשבונות שלנו ישירות אלינו. עם זאת, אם חשבתם שהמדפסות הביתיות יצאו מכלל שימוש, הרי שזה לא נכון כלל וכלל. נראה כי כל אחד מאיתנו זקוק להדפסת מסמכים אחת לכמה זמן, חלקנו בתדירות גבוהה יותר ובאופן קבוע ואחרים על בסיס מזדמן. מתוך כך, חברות המדפסות הגדולות בעולם ממשיכות לצמוח ולהציע לשוק העולמי דגמים שונים של מדפסות ביתיות וכאן בישראל נראה כי שלוש חברות הגיעו לשליטה די מרשימה בשוק הזה. אם גם אתם מעוניינים לרכוש מדפסת בקרוב, אנו רוצים לספר לכם על שלוש החברות הללו ולהביא בפניכם את היתרונות והחסרונות של כל חברה, כך שתוכלו לעשות את הבחירה המושכלת בעצמכם.

מדפסות ברדר

חברת ברדר הפכה כבר מזמן לשם נרדף למדפסות איכותיות והיא משווקת מדפסות ביתיות כאן בישראל מזה שנים ארוכות. היתרון המשמעותי של המדפסות הללו, הוא שמי שצריך לרכוש עבורן טונר, יכול לבחור בטונרים תואמים ולא מקוריים שהם לא פחות טובים, וכך אפשר להשיג את המוצר במחיר נוח עם משלוח מהיר עד הבית בתנאים נוחים.

מעבר לכך, הנה עוד יתרונות וחסרונות של המותג:

יתרונות:

 • מגוון דגמים: חברת ברדר מציעה מגוון רחב מאד של מדפסות שניתן לרכוש כאן בישראל. החל ממדפסות אלחוטיות, דרך מדפסות לקבוצות עבודה, מדפסות לייזר בצבע, מדפסות הזרקת דיו ועוד, כך שכל אחד יכול למצוא את מה שהוא מחפש.
 • מוצרים מתקדמים דיגיטלית: ברדר מציע מדפסות עם טכנולוגיות חכמות ונוחות במיוחד לעבודה.3 חברות ששולטות בשוק המדפסות בישראל: ומה עדיף?

 

חסרונות:

 • יותר יקרות: לרוב מדפסות ברדר יותר יקרות, אבל לרוב זה שווה בגלל מחירי הטונרים המשתלמים.

 

מדפסות סמסונג

סמסונג הוא מותג ותיק ומוכר ואנחנו מרגישים מאד בנוח לרכוש מוצרים שלו כשאנו מחפשים דברים כמו טלפונים חכמים, טלוויזיות ומקררים, והאמת היא שגם המדפסות שלהם לא רעות בכלל. הנה כמה יתרונות וחסרונות:

יתרונות:

 • התאמה למכשירים הביתיים: כאשר מדובר על הדפסה ביתית וכן על הדפסות לעסקים קטנים, המדפסות של חברת סמסונג יעשו עבודה מצוינת בגלל שהן מותאמות במיוחד לצרכים הללו, וזה כולל בין היתר ממשק נוח במיוחד.
 • צילום והדפסה מהירים: בניגוד להרבה דגמים אחרים, נראה כי מהירות ההדפסה של מדפסות סמסונג נחשבת לאחת המהירות ביותר כיום.

 

חסרונות:

 • טונרים מקוריים יקרים: חשוב לדעת כי הטונרים וראשי הדיו המקוריים של סמסונג הם די יקרים, אבל אם מצליחים למצוא טונרים תואמים אפשר להתגבר על הבעיה הזו.
 • הדפסה על שני צדדים: דגמים רבים של מדפסות סמסונג לא מאפשרים הדפסה משני צידי הדף.

 

מדפסות HP

ככל הנראה הרולס רויס של המדפסות ומותג שאין אחד שלא מכיר. הנה היתרונות והחסרונות שלהן:

יתרונות:

 • אמינות: מדובר בחברה ותיקה ומוכרת, כך שאפשר להיות בטוחים כאשר קונים מהם מוצרים שונים.
 • איכות הדפסה: איכות ההדפסה נחשבת לגבוהה ביותר בעולם.

 

חסרונות:

 • מחיר: מרבית המדפסות מבית HP יעלו יותר מדגמים דומים של מותגים אחרים.
 • גודל: יש לא מעט דגמים שהם יחסית גדולים ומתאים יותר למשרדים ופחות לשימוש ביתי.

לסיכום – נגענו כאן ביתרונות והחסרונות המרכזיים של כל אחד מהמותגים המובילים כיום בישראל.

ההמלצה שלנו היא לחפש בסבלנות את המדפסת שמתאימה לכם לפי הצרכים האישיים שלכם, ואם אפשר כדאי לרכוש דגם המאפשר רכישה של טונרים תואמים שתוזיל לכם עלויות באופן משמעותי לטווח הרחוק.