המסת שומן באולטרסאונד

כולנו רוצים להתהדר בגוף חטוב ובריא, אך עם זאת רבים מאתנו נושאים עליהם קילוגרמים מיותרים כתוצאה מגנטיקה, מאורח החיים המודרני, הכרוך בעבודות המצריכות ישיבה ממושכת מול מחשב, ומעידן השפע שבו אנו חיים ואשר הופך את המזון לזמין מאי פעם. אם בעבר רוב בני האדם אכלו בכדי לשבוע, הרי שכיום אנחנו אוכלים כדי ליהנות, ופעמים רבות אין כל קשר בין רמת הרעב שאנו חשים לכמויות שאנו צורכים.

המסת שומן באולטרסאונד

אמצעי התקשורת והרשתות החברתיות חושפים אותנו לאינספור דוגמנים וידוענים בעלי גוף מושלם (גם אם לעתים בעזרתה האדיבה של תכנת פוטושופ), והסטנדרטים לגוף יפה נמצאים אי שם בשמים. מעבר להיבט האסתטי, עודף משקל מסרבל ומגביר את הסיכונים ללקות ביתר לחץ דם, בסוכרת ובמחלות נוספות.

אם אתם אכן סובלים מעודף משקל, רוב הסיכויים הם שכבר ניסיתם דיאטות אלה או אחרות, מדיאטת הזון דרך אטקינס ועד דיאטת הכרוב. פעמים רבות הירידה בדיאטות אלה הינה מהירה ומתגמלת, אך האתגר האמתי הינו לשמור על הגוף החטוב שהשגתם גם לאחר מכן. בפני אלה המתקשים לשמור על הישגי הדיאטה לאורך זמן ולהתמיד בפעילות גופנית, החיונית גם היא להעלאת חילוף החומרים ולמראה זוהר ובריא, עומד מגוון רחב של אמצעים כירורגיים המסייעים לצמצם היקפים גם במצבים בהם כוח הרצון שלנו לא במיטבו. אז מהם האמצעים? המסת שומן באולטרסאונד מהווה פתרון מושלם!

אודות המסת שומן באולטרסאונד

בפני אנשים המסתייגים מהליכים פולשניים ומתמודדים עם עודף משקל קטן, עומדת האפשרות של המסת שומן באולטרסאונד. זהו פתרון מצוין לטיפול בפרופורציות של איבר ספציפי. מדובר בסדרת טיפולים המתבצעת בידי איש מקצוע, ובה נשלחים גלי קול לעבר האיבר שבו אנו מעוניינים לטפל. המפגש של גלי הקול עם תאי השומן מייצר רטט וחום, אשר גורמים להתפרקות תאי השומן, השומן שהשתחרר מהמעטפת זורם יחד עם מחזור הדם ובסופו של דבר מופרש החוצה מגופנו.

בתום הטיפול, המטופל יכול ללכת הביתה ואין צורך במנוחה או התאוששות. להליך זה תופעות לוואי מועטות המוגבלות בדרך כלל לאדמומיות חולפת באזור שטופל. מכיוון שגלי הקול מפרקים צלוליטיס (אותם תאי שומן שמעניקים לעור מראה מחוספס) הטיפול מסייע גם בשיפור מראה העור של האיבר המטופל.

עם זאת, חשוב לזכור! סיימתם את הטיפול והשגתם את גוף החלומות שלכם? אל תסתערו עדיין על המקרר. אם אתם רוצים לשמור על המראה החדש שלכם, תצטרכו להקפיד מעתה ואילך על משמעת תזונה וספורט.

ומהן האופציות הנוספות לירידה במשקל?

כדורים

במקרה של השמנת יתר יש לשלול בעיה בבלוטת התריס ולטפל בבעיה זו במידה וקיימת. בפני אכלני היתר קיימת האפשרות של נטילת כדורים המדכאים תיאבון, אלא שמדובר בפתרון בעייתי, שכן כדורים אלה לרוב מבוססים על סמי מרץ סינתטיים או טבעיים, אשר עלולים לגרום להתמכרות ולשבש את חילוף החומרים הטבעי. סוג נוסף של כדורים נועד למנוע ספיגת שומנים במערכת העיכול, ויש לקחת בחשבון שמניעת הספיגה עשויה למנוע מגופנו לקבל חומרים נוספים שהוא זקוק להם.

פתרונות כירורגיים

אחד האמצעים המוכרים לכולנו הינו ניתוח הצרת קיבה, הידוע גם כניתוח בריאטרי. בניתוח זה, המתבצע בהרדמה מלאה, מצרים את קיבת הפציינט באופן שיגביל את הקיבולת שלו מעתה ואילך. כמו לכל ניתוח, גם כאן יש סיכונים, אולם בסך הכל מדובר בתוצאות מרשימות וברוב המקרים המנותחים מדווחים כי בריאותם ומשקלם השתפרו באופן משמעותי בעקבותיו.

פתרון נוסף הינו שאיבת שומן – להבדיל מניתוח להצרת הקיבה, ניתוח זה מיועד לאלה הסובלים מעודף משקל קטן ורוצים לשפר את מראהו של איבר מסוים. ההרדמה הינה מקומית או כללית, כתלות באיבר שממנו מתבצעת השאיבה.

 

לסיכום, המסת שומן באולטרסאונד ושלל פתרונות כירורגיים ורפואיים יאפשרו לכם להשיל ממשקלכם ולנהל אורך חיים איכותי יותר.