כל מה שרציתם לדעת על פילינג כימי

האם ידעתם כי באמצעות פילינג העור שלכם יכול לחזור להראות נפלא, צעיר ורענן? כיום באמצעות פילינג כימי שנעשה על ידי המומחים בלבד ועל ידי רופאים מנוסים, אפשר לשפר משמעותית את מראה העור, להעלים כתמים וקמטים ובכך ליהנות ממראה עור צעיר ויפה.

פילינג כימי

אבל מה זה בכלל פילינג כימי?

מושג זה, השגור בשפתם של רופאים העוסקים בתחום האסתטיקה, מתייחס לדרך בה אפשר לקלף את העור באמצעות שימוש בתמיסות כימיות, אשר בהן משתמשים רופאי עור מומחים על מנת להסיר פגעי עור, קמטים וכתמים, כמו גם לשפר את מראה העור ולחדש אותו על ידי קילוף מסיבי של העור ולאחר מכן ללוות את המטופל בתהליך החלמה ושיפור המראה והמרקם של העור.

מה ההבדלים בין פילינג כימי לפילינג קל או בינוני?

בכל הנוגע להבדלים בין סוגים שונים של טיפול, חשוב בתחילה להבין כי כיום אפשר לבצע טיפול פילינג קל המנקה את העור ומחדש אותו, כאשר את הטיפול יכולים כל אחת ואחד יכולים לעשות לבד עם שימוש בחומרים מתאימים. עוד אפשר לבצע פילינג בינוני שמעניק קילוף עדין לעור ומראה רענן וצעיר, תוך שטיפול זה מתבצע על ידי קוסמטיקאיות. וישנו הפילינג הכימי שנעשה על ידי רופאי עור מומחים בלבד, שכן מדובר בתהליך קילוף מסיבי יותר, מחדש את העור אך דורש זהירות, הקפדה כמו גם הנחיות בנוגע להחלמה לאחר הטיפול.

חומרים בהם משתמשים בעת טיפול כימי לעור:

בכל הנוגע לפרטים אודות פילינג כימי, מחיר, חומרים וזמני החלמה – חשוב בתחילה להכיר את החומרים השונים בהם משתמשים בעת הטיפול. בטיפול שנעשה בעיקר באזורים כמו הפנים הצוואר והידיים, משתמשים בתמיסות מיוחדות אשר מתסיסות את העור ומאפשרות קילוף מסיבי יחסית אשר מסיר את כל הפגעים, הכתמים והקמטוטים שנוצרו על גבי העור עם השנים. התמיסות והחומרים המיוחדים יעזרו לטשטש ולהעלים את פגעי הזמן ויחדשו את מראה העור שסופג עם השנים הזנחה, תזונה לא נכונה, חשיפה לשמש וכתמי זמן שחשוב להעלים על מנת לקבל תוצאות טובות יותר ועור נעים ורענן.

מה צריך לבדוק לפני הטיפול?

בקליניקות מקצועיות בהם רופאי עור מומחים, לא יבצעו בכם טיפול ללא פגישת ייעוץ ותכנון קפדני של הטיפול. במרפאות מקצועיות רופא העור יאבחן את סוג העור שלכם, יסביר לכם אודות הטיפול, יתאים את החומרים המתאימים לפילינג כימי ויסביר לכם אודות זמני החלמה (זמני ההחלמה אורכים בדרך כלל כמה ימים), תוך התאמת סוג הטיפול לצרכים שלכם ולגיל העור.

ומה לגבי המחיר?

פרטים אודות פילינג כימי, מחיר ואורך הטיפול, חשוב לקבל מכמה מרפאות העוסקות בתחום, כאשר כיום התחרות על ליבו של הלקוח ענפה, לכן ניתן למצוא טיפולים במחירים מוזלים.

עם זאת אסור בתכלית האיסור להתפשר ולבחור בטיפול פילינג כימי זול שאינו מקצועי וזאת על מנת לא לחבל בעור וכדי למנוע נזקים שנעשים על ידי אנשים שאינם מומחים בתחום.

לסיכום, כדי לחדש את העור לרענן אותו, להעלים פגמים ולהפכו לנעים וחלק – יש לבחון כבר עכשיו את סוג הטיפול שתרצו ליישם על גבי העור, להתייעץ עם המומחים ולאחר מכן לנקוט בטיפולים מתקדמים לחידוש העור כמו טיפול פילינג כימי.