שוק ההון למתחילים: כל מה שצריך לדעת לפני שיוצאים לדרך

רוצים להשקיע בשוק ההון? לא יודעים מהיכן להתחיל? נקודת פתיחה מומלצת ומשתלמת לכניסה לתחום המיוחד הזה, היא קורס שוק ההון למתחילים. מדוע חשוב לקחת קורס מסוג זה? מה היא ההצדקה הכספית להשקיע בכך? ולמה כדאי לכם לעשות זאת דווקא במכללת פסגות?

להתחיל בצורה מחושבת

השקעה מוצלחת בשוק ההון, מחייבת את המשקיעים להיות מחושבים מאוד. גישה כזו, מתאימה למעשה עוד לפני שנכנסים בפועל לתחום ההשקעות. כבר לפני כן, כדאי לכם לבחור בתשומת לב מכללה מתאימה וללמוד את התחום. תוכלו להירשם לקורס שוק ההון למתחילים, אשר יספק לכם את הידע והמיומנויות הבסיסיים להמשך. כמובן, יש בהחלט מה ללמוד גם הלאה, אך חייבים להתחיל מהיכן שהוא. התחלה זו, ככל שהיא איכותית, תבטיח שההמשך יהיה כמה שיותר רווחי, כמה שפחות מסוכן ואפילו מעניין ומהנה. כך תוכלו להתחיל להשקיע בהדרגה ובצורה בטוחה, מבלי להיקלע להפסדים גדולים מדי. פעילות זו תוכל לספק לכם השלמת הכנסה, אשר תגדל בהדרגה. בהמשך, הדבר עשוי להפוך אפילו למקור פרנסתכם העיקרי. חשוב לציין, שההכנסות אינן מובטחות, גם לא בעקבות השלמת קורס. הכנסות כאלה תלויות בכם – ביישום חכם וחרוץ, של כל מה שלמדתם. אז מה מציע קורס כזה?

לומדים צעדים ראשונים

בקורס השקעות למתחילים, תלמדו בין השאר:

 

 

  • מושגי יסוד – ראשית, תלמדו לעומק מושגי יסוד של תחום זה. חשוב לציין, שזהו עולם מיוחד בפני עצמו, עם המונחים שלו וכדומה. ככל שתלמדו אותו, כך תגלו עד כמה הוא רחב ובעל היבטי משנה שונים.
  • במה להשקיע? – מלבד מניות, יש גם אופציות מעו"ף, אגרות חוב ועוד אפשרויות השקעה מעניינות. במה כדאי להשקיע?
  • תמהיל השקעות – בפועל, משקיעים חכמים משקיעים עם גישות שונות, כך שמתקבל לבסוף "תיק השקעות" די מגוון. המטרה בכך היא לצמצם סיכונים – היבט חשוב נוסף שתצטרכו להכיר.
  • שיטות וטכניקות – בקורס תיחשפו לראשונה גם לכלים ממוחשבים שונים למשקיעים, כולל עזרים לתרגול.
  • סודות המומחים – כאשר תלמדו ממרצים מנוסים, תקבלו מחומרי הקורס וגם מניסיונם מידע שימושי רב. מדובר על "טריקים" ושיטות מעשיות שונות, כגון ניצול פערי מחירים בשווקים שונים.
  • לראות את הדברים בצורה ריאלית – ההתנסות בצדדים המעשיים של עולם ההשקעות, תמחיש לכם מה כרוך בכך בפועל. מחד, אכן מדובר כאן על מצבים שבהם "הכסף עובד בשבילכם", ערך מניות שרכשתם עולה לבד וכן הלאה. מאידך, בחירת המניות הנכונות להשקעה, בחירת עיתוי נכון לרכישה ומכירה ועוד, כל אלה נקודות שדורשות השקעת לא מעט שעות עבודה. תודות לראיית הדברים הריאליסטית הזו, תוכלו להחליט סופית האם ועד כמה, אתם מעוניינים להשקיע בכך.
  • התנהלות אישית נכונה – כיצד משלבים עיסוק תובעני זה בחיים של שכיר ממוצע? בחיים עסוקים של עצמאי? מה חשוב לדעת על ההתנהלות הפסיכולוגית שדרושה כאן?

קצת על מכללת פסגות

  • מכללת פסגות היא מכללה מובילה בתחום שוק ההון, נדל”ן, ייעוץ משכנתאות, יזמות עסקית ושמאות מקרקעין. המכללה הכשירה עד כה מעל ל-33,000 תלמידים. לרשות לקוחותיה עומדים 33 מרצים, אשר מעבירים את החומר ב-13 מסלולי לימוד שונים, בשישה סניפים ברחבי הארץ. הלימוד מתבצע באופן פרונטלי בכיתות שמצוידות בציוד מחשוב מתקדם ויש גם אפשרות ללימוד באמצעות האינטרנט. כאשר תצטרפו לקורס במכללת פסגות, תלמדו לצד מגוון רחב של אנשים, בשלבים שונים של חייהם, אשר מתעניינים כמוכם בכיוון הפרנסה המיוחד הזה. החל מחיילים משוחררים וסטודנטים, דרך השכיר הממוצע ועד מנכ”לים בכירים – מקור מעניין לנטוורקינג וחיבורים שונים. מכללת פסגות נבחרה כספק לימודי על ידי חברות וגופים מוסדיים רבים, כולל משרד הביטחון, מרכז רפואי אסף הרופא, שירותי בריאות כללית, משרד העלייה והקליטה ועוד. את המכללה הקימו רועי ראובן ויניב ארביב, שניהם מומחים מנוסים בתחום זה, עם ניסיון של מעל ל-20 שנה.

לסיכום

התחילו להשקיע בשוק ההון, כאשר אתם כבר יודעים בבירור מה אתם עושים. גם אם באופן בסיסי. הרשמו לקורס איכותי כמו הקורס שמציעה מכללת פסגות ואתם בדרך הנכונה.