האינטרנט קרס? 5 טיפים שימנעו מזה לקרות שוב  

מי לא מכיר את הסיטואציה הבאה? אתם מגיעים הביתה אחרי יום עבודה ארוך שסוף כל סוף נגמר, ואחרי מקלחת מפנקת מתיישבים עם בן/בת הזוג לצפות בסדרה האהובה שלכם וכמו רבים במדינת ישראל אתם כמובן רואים טלוויזיה בחיבור לאינטרנט. הפרק מתחיל ואחרי רבע שעה בשיא המתח, האינטרנט נופל ומשאיר אתכם עצבניים ומתוסכלים. מזדהים? ובכן, תהיו בטוחים שאתם לא היחידים שחווים את זה. קריסות של רשת האינטרנט הן דבר מאד לא נעים ולפעמים זה קורה ברגעים אפילו יותר חשובים כמו במפגש עבודה חשוב בזום או כשאתם מנסים לשלוח מייל. לרוב, כשזה קורה פעם אחת בלי הסבר מסוים, יש סיכוי לא רע שזה יקרה שוב ושוב. אם גם אתם חווים את התופעה המעצבנת הזאת, הנה חמש טיפים שעשויים להבטיח שזה לא יקרה שוב ושבשעה טובה תוכלו לסיים את הסדרה האהובה שלכם.

בחרו ספק אינטרנט איכותי

מרבית התקלות של חיבור לאינטרנט שקורס מקורן בספק לא איכותי ולכן מומלץ לברר בכל דרך אפשרית ובעיקר דרך ביקורות ומידע של גולשים איך הספק שלכם בתחום. למשל, חוות דעת על ספק אינטרנט ITC מראות על קריסות מועטות ועל חיבור יציב מאד לרשת גם בשימוש אינטנסיבי ברשת. אם הרשת שלכם נופלת שוב ושוב ואתם לא מצליחים לפתור את הבעיה באף צורה, יש סיכוי לא רע שמעבר לספק אחר יפתור את הבעיה אחת ולתמיד.

טיפים שימנעו מהאינטרנט לקרוס

ודאו שהתשתית שלכם חדישה ואיכותית

האמת היא שזה לא מספיק להתקשר עם ספק אינטרנט איכותי וחשוב לוודא בנוסף כי התשתית אליה הוא מחבר אתכם היא איכותית ובעיקר לא ישנה. ספק אינטרנט ITC למשל, עובד עם תשתיות איכותיות ובנוסף גם מציע חיבור לסיבים אופטיים לאינטרנט מהיר במיוחד עם תקלות מעטות. בעיות רבות של ניתוקים וקריסות של האינטרנט מקורן בתשתית בעייתית, והרבה פעמים לוקח גם זמן לפתור אותן. לכן חשוב לוודא עם ספק האינטרנט אליו אתם מתחברים כי הוא דואג לכם לחיבור אל תשתית חזקה ואיכותית.

בדקו את החיבורים שלכם

במקרים מסוימים, ניתוקים וקריסות חוזרות ונשנות של רשת האינטרנט הם תוצאה של בעיה טכנית של כבלים ישנים או חיבורים לא טובים. נשמע פשוט אבל לא תאמינו כמה זה נפוץ. כל שתצטרכו לעשות הוא להחליף את הכבלים ולבדוק האם הבעיה חוזרת. במקרים רבים הפעולה הזאת בהחלט תפתור את הבעיה.

בדקו את הגדרות האבטחה שלכם

לפעמים רשתות אינטרנט קורסות כתוצאה מאיומי אבטחה כאלה ואחרים הקיימים במערכת או שווירוס שחדר למערכת הוא זה הגורם להם. גם כאן מומלץ לבחור בספק אינטרנט איכותי כמו ITC למשל שיודע לספק בנוסף לשירות הבסיסי, גם שירותי אבטחה מתקדמים שיגנו על הרשת וימנעו מהקריסות לקרות שוב ושוב.