מתחתנים? כך תפיקו אירוע חינה מושלם!

איזה כיף שבחרתם אחת בשנייה ועכשיו אתם כל כולכם נתונים להתרגשות הגדולה ולהכנות לקראת היום הגדול של החתונה שלכם. אין ספק שמדובר ביום חשוב ומכריע לכל זוג, ואם אחד מכם הוא גם בן בת לאחת מעדות המזרח, אתם גם יכולים לפנק את עצמכם ואת הקרובים באירוע חינה חגיגי ומושקע. למה בכלל לעשות אירוע חינה? ובכן, זאת גם דרך נוספת מצוינת לחגוג, גם חזרה גנרלית מעולה לקראת היום הגדול ודרך להוריד טיפה מהמתח וגם מדובר באירוע אינטימי יותר בדרך כלל שמאפשר רק לקרובים ביותר לשמוח אתכם. אין לכם מושג איך עושים את זה? זה ממש בסדר, לא מדובר בתורה מסיני ובכמה צעדים פשוטים גם אתם תוכלו להרים אירוע חינה בלתי נשכח. הנה כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם לצאת לדרך ולחגוג אירוע חינה מסורתי ייחודי.

תפאורה

אין שום ספק שחלק גדול מאד מהקסם של אירועי חינה, הוא הצבעים והאווירה האותנטית של מרוקו וארצות ערב. תפאורה לחינה מרוקאית מאופיינת בשלל בדים, בעיקר מסוגים שונים של קטיפה בצבעים אדומים ועזים, בדוגמאות מגוונות ומיוחדות ובהרבה אקססוריז צבעוניים. כדאי מאד להשקיע לא מעט בעיצוב המקום ובתפאורה, שכן תפאורה מושקעת עושה לכולם טוב על הלב ומכניסה אתכם ואת האורחים במהירות לאווירה חגיגית ושמחה.

אירוע חינה שווה

מיקום

מה שכיף ומיוחד באירועי חינה, הוא שלרוב מדובר באירועים מצומצמים יותר. מתוך כך, יש לכם אפשרויות רבות ומגוונות למקום אותו תבחרו בהתאם לשאיפות שלכם וכמובן למסגרת התקציב. האופציות המוכרות יותר הן לבחור במקום כמו אולם אירועים או גן שמחות, אך במידה ובאמת אין לכם יותר מדי מוזמנים, תוכלו בכיף לעשות זאת בחצר בית של קרובי משפחה או חברים אם מדובר באירוע בעונת הקיץ. אל תשכחו לקחת בחשבון כמובן את מזג האוויר בכל בחירה שלא תעשו!

מוסיקה

כאן מתחיל החלק הכי מעניין, כי המוסיקה בחינה היא אחד הדברים החשובים ביותר. מי שרוצה להשקיע עד הסוף יכול להזמין להקת נגנים שירימו את האירוע עם צליליים אותנטיים סטייל מרוקו וצפון אפריקה. אופציה נוספת היא לבחור בדיג'יי, רצוי אחד שכבר יצא לנגן באירועי חינה בעבר. אופציה נוספת למי שמעדיף לחסוך היא להשמיע מוסיקה בעצמכם, רק חשוב מאד להכין פלייליסט איכותי ומתאים מראש.

תלבושות

אי אפשר לדבר על טקס החינה הססגוני בלי לדבר על תלבושות מסורתיות כמובן. מעבר לכם הזוג המאושר, שצריך תלבושות יפות ומהודרות יותר משל כולם, כדאי להביא כמות יפה של תלבושות ואקססוריז גם לאורחים שיוכלו לשים אותם ולהיכנס אתכם לאווירה. כדאי לדאוג לגלביות, לתרבושים יפים, לווסטים ולשמלות מהודרות לנשים. כדאי מאד להיעזר בחברה המשכירה תלבושות כאלה לאירוע חינה, רק שימו לב שאתם מקבלים מספיק תלבושות לכל האורחים שלכם כדי שאף אחד לא ירגיש בחוץ באף שלב.