עידו עוז ממליץ: הלוואה לטובת ניתוח פלסטי לוקחים רק בייעוץ עם מומחים

החלטה לגבי ניתוח פלסטי היא החלטה משמעותית לא רק בהיבט הגופני והנפשי, אלא גם הפיננסי. העלות של ניתוח פלסטי עשוי להגיע גם לעשרות אלפי שקלים. עולם האסתטיקה התפתח באופן משמעותי, ועדות לכך ניתן למצוא עם שורה של הליכים פורצי דרך, כאשר מדובר בעלויות כספיות משמעותיות המצריכות לא פעם הגשת בקשה לקבלת הלוואה, לטובת מימון ההליך. באמצעות עידו עוז, מומחה לתחום המשכנתאות, בחרנו להציג לכם את כל המידע מדוע כדאי לכם  לקחת ייעוץ מקצועי  מצד מומחים, לטובת קבלת החלטות נבונות – רגע לפני ביצוע של הליך אסתטי. מוכנים? בואו נתחיל.

שוקלים לעבור ניתוח פלסטי ולקבל הלוואה? זה הזמן לפנות למומחים

אחת מהסיבות המרכזיות לקבל תמיכה מקצועית בעת הגשת בקשה להלוואה לניתוח פלסטי נובעת מתוך הבנה כי בשביל לקבל את תנאי ההלוואה הטובים ביותר, נדרש לקבל ליווי וייעוץ עוד לפני שחותמים על החוזה מול הרופא המנתח. למעשה, עידו עוז מסביר כי מומחים בתחום ההלוואות כמו יועץ פיננסי יכול לסייע במסגרת תפקידו  למצוא מלווה המציע את שיעור הריבית הטוב ביותר, תנאי ההחזר נוחים עם פריסה ארוכה לצד יכולת לפרוע את ההלוואה לפני הזמן, ללא קנסות. מאחר וקבלת הלוואה מושפעת ממספר רב של גורמים כמו למשל דירוג האשראי, התפקיד של המומחים הוא לבצע בירור צרכים שנועד להבין כיצד דירוג האשראי כמו גם ההון העצמי ויחס החובות להכנסה משפיע על בקשת ההלוואה, וזאת מתוך מטרה להגדיל את  גם יכולים לעזור להשפיע לטובה על הסיכויים לקבל אישור, בתנאים נוחים ועם שימת דגש על הבנה של כל מרכיבי ההלוואה.

תוכנית תשלומים בהתאמה אישית

העלות של ניתוח פלסטי היא מרכיב משמעותי בקבלת ההחלטות, מאחר ומדובר בעלות שיכולה להגיע לסכומי כסף גבוהים שבהם תתקשו לעמוד. לפני שלוקחים הלוואה לכל מטרה, צריך לחשוב היטב כמה אתם יכולים להרשות לעצמכם לשלם בכל חודש, ולאיזו תקופת זמן. עידו עוז מציין כי התייעצות עם מומחים בתחום ההלוואות יכול לסייע באופן משמעותי לטובת הבנת העלויות הכרוכות בלקיחת הלוואה, ובהתאם לכך ליצור תוכנית פריסת תשלומים המתאימה לתקציב. לצד זה, התפקיד של מומחים הוא לעזור לכם למצוא הלוואה המעניקה תנאי החזר גמישים, כך שתוכלו להתאים את גובה ההלוואה ואת פריסה התשלומים באופן שתואם את היכולת הפיננסית. מדובר בהחלטה כלכלית משמעותית, ועל כן התייעצות וכן קבלת ייצוג מצד יועץ פיננסי מהווה הזדמנות לשפר את התנאים, ואף לאתר מקורות מימון לטובת קבלת הלוואה, בין אם דרך הבנקים או דרך גופים חוץ בנקאיים המעניקים הלוואות לכל מטרה, כמו למשל חברות האשראי.

 

 

ביצוע פעולות לטובת קבלת הלוואה – לכל אורך הדרך

היתרון של פנייה ליועץ פיננסי נובעת קודם כל מהיכולת לסייע לכם לנווט בתהליך בקשת ההלוואה, שעלול להיות מורכב מבחינת התנאים. התפקיד של המומחים הוא לעזור לכם לאסוף את כל המסמכים הדרושים, כגון הוכחות הכנסה ודוחות כספיים אחרים, מתוך מטרה להעלות את הסיכויים לאישור ההלוואה, כמו גם לנהל משא ומתן בשמכם. על כן, כלל הפעולות הללו יכולות להניב לכם לא רק הלוואה בתנאים נוחים, אלא גם יכולת להבין מראש מהן העלויות הצפויות לכם, גם מבחינת ריבית והצמדה.

לסיכום

אם אתם עתידים לעבור ניתוח פלסטי בקרוב ורוצים לקבל הלוואה, זה הזמן לפנות למומחים. באמצעות הסיוע והליווי ניתן לקבל מענה שיבטיח כי תקבלו הלוואה, בהתאם ליכולת האישית ועם שימת דגש על תנאים אטרקטיביים.