מבלים בכיף בלי מסכים: משחקי קופסה מומלצים לכל המשפחה

בינינו, אין זמן טוב ומהנה יותר מהזמן המשפחתי המשותף שלנו יחד, ובעידן הדיגיטלי בו אנו חיים היום, המסכים גוזלים מאיתנו הרבה תשומת לב ומפתים אותנו לעשות דברים הקשורים אליהם בלבד וזה בהחלט לא הדבר האידיאלי ביותר. אם אתם מחפשים פעילות משפחתית מגבשת ומהנה בהחלט שווה לשקול את האפשרות המצוינת של משחקי קופסא ומדובר על דרך נפלאה להתנתק מהמסכים, לבלות זמן איכות עם האנשים שאנו אוהבים וליהנות משעות ארוכות של צחוק ושעשוע. אם מדובר על משהו שאתם כבר לא כל כך עושים ביחד ולא ממש מכירים מעבר למונופול וטאקי, שווה גם לכם לדעת שיש עוד אופציות רבות למשחקים מעולים שמתאימים לכל המשפחה. אז כדי שגם אתם תוכלי להרחיב את רפרטואר משחקי הקופסא שלכם, אנו רוצים להמליץ על כמה משחקים נהדרים שבהחלט כדאי לנסות בהקדם.

דאבל

אם אתם מחפשים רעיונות נהדרים למשחקים נפלאים, ניתן לבחור משחקים מתוך מגוון רעיונות מעולים באתר סטימצקי. את המשחק הזה למשל תוכלו למצוא נכון לכתיבת שורות אלו בהנחה משמעותית. מדובר על משחק קלפים מדליק והמטרה היא להיפטר מכל הקלפים ביד. המשתתפים מניחים ביחד קלף והראשון שמגלה את התמונה המשותפת שמופיע עליהם מכריז על כך, מה שיגרום למשתתפים האחרים לקחת את הקלפים. משחק כיף ומצחיק שמתאים לכל הגילאים.

חתולים מתפוצצים

משחק מדליק שהוא הגרסה המשפחתית לרולטה רוסית. כל משתתף שולף קלף כאשר מרבית הקלפים הם קלפים של חתולים והשאר של חתולים מתפוצצים שכאשר מוצאים אותם למעשה מתפוצצים ויוצאים מהמשחק. למרבה המזל יש עוד קלפים רבים אחרים שמטרתם לבטל את הפעולה וזה הופך את כל המשחק למשעשע ובלתי צפוי במיוחד.

ג'ונגל ספיד

עוד משחק משפחתי מדליק ומיוחד שעובד על זריזות ועל היכולת שלנו למצוא הבדלים ויזואליים במהירות. כל משתתף בתורו מניח קלף עם תמונה וצורה מסוימת בצבעים שונים עד שמגיעים למצב בו שני משתתפים הניחו קלפים הזהים אחד לשני מבחינת הצורה (הקלפים מאד דומים אחד לשני וזה ממש מבלבל). בשלב הזה הראשון שמזהה צריך לחטוף את הטוטם שנמצא במרכז השולחן ומי שעושה זאת ראשון מנצח והקלפים עוברים לזה שהפסיד. הראשון שנפטר מהקלפים הוא המנצח המאושר.

מלך הפלאפל

משחק האסטרטגיה לכל המשפחה שהוא הכי ישראלי שיש. המטרה לנצח ולהרכיב את המנה הגדולה ביותר כאשר אם תרימו קלף לא נכון זה יגרום לכם לאבד את כל הקלפים. שחקו בזהירות!

מבלים בכיף בלי מסכים: משחקי קופסה מומלצים לכל המשפחה

מפולת לבנים צבעוניות

את המשחק הזה אתם אולי מכירים בשמו העתיק ג'ינגה וזהו משחק כיפי שמתאים כמעט לכל הגילאים. בונים מראש את מגדל הלבנים בצורה של שתי וערב וכל מששתף בתורו צריך לשלוף לבנה אחת מהבניין. בשלב מסוים שליפה של אחד הלבנים תביא להתמוטטות שלו וחסר המזל ששלף את הלבנה שהביאה להתמוטטות הוא המפסיד בסיבוב.

שבץ נא

משחק נפלא ואהוב שמתאים למשפחות עם ילדים גדולים יותר מגיל עשר ומעלה. במשחק המוכר מקבל כל משתתף מספר מסוים של אותיות וכל אחד בתורו צריך להרכיב מילה שתתחבר לאחת המילים שכבר קיימות על הלוח ומתוך כך מקבלים את הניקוד. משחק מעולה במיוחד לתלמידי בית הספר להעשרת אוצר המילים.

החוש השישי

משחק מדליק לגמרי שעובד על האינטואיציות והיכולת של בני המשפחה לתקשר זה עם זה ללא מילים כלל. גם המשחק הנפלא הזה כמו שאר המשחקים כאן יבטיחו שעות של הנאה וגיבוש ואם אתם מחפשים פעילות משפחתית מעולה שווה לרכוש בהקדם!